Maszyny i urządzenia rolnicze

TUZ Przedni


Pierwszym głównym naszym produktem jest trzypunktowy układ zawieszenia. Montujemy go z przodu ciągnika rolniczego prawie każdego typu.

TUZ przedni przeznaczony jest do różnych prac w rolnictwie i nie tylko, ponieważ pozwala na wykonanie więcej czynności za jednym przejazdem, gdyż daje możliwość podczepienia kolejnej maszyny z przodu ciągnika.

Przedni układ zawieszenia narzędzi może służyć nie tylko do „dźwigania” balastu, ale również dzięki dostępnej sporej liczbie maszyn zawieszanych z przodu pozwala na bardziej efektywne i ekonomiczne wykorzystanie traktora. Bardzo dobrym przykładem są tutaj przednie kosiarki, pługi frontalne, siewniki z czołowymi zbiornikami ziarna czy wały doprawiające, a jest to tylko mały wycinek listy możliwości wykorzystania frontalnego podnośnika (oczywiście do działania niektórych maszyn wymagany jest dodatkowo przedni WOM).

TUZ jest pokryty podkładem i pomalowany specjalnymi lakierami w naszej lakierni proszkowej, co skutkuje podwyższoną odpornością na warunki atmosferyczne (oryginalna kolorystyka producenta ciągników).

W standardowy skład TUZa wchodzą

Z

siłowniki dwustronnego działania

Z

haki II lub III kategorii

Z

przewody hydrauliczne spięte w TUZie

Z

zawór odcinający

Z

przewody hydrauliczne 5300mm do podłączenia TUZa do ciągnika

Z

cięgno (łącznik centralny, śruba rzymska)

Odwiedź nasze profile

Szybki kontakt

[contact-form-7 404 "Not Found"]