Systemy ogrodzeniowe

Nasz autoryzowany wykonawca:

Ogrodzenia z pustaków łupanych (DREWBET FENCE SYSTEM)

Ogrodzenia z pustaków łupanych cechuje wyrazista estetyka, prosty i szybki montaż, trwałość i jakość. Elementy zespojone zaprawą umożliwiają wykonanie niemalże każdego kształtu. Idealnie dopasowują się do elewacji czy istniejącej już zabudowy gospodarczej. Pustaki posiadają ozdobną, łupaną powierzchnię, która strukturą i kolorem przypomina naturalny kamień.

Trwałość ogrodzenia gwarantuje technologia wykonania (wibroprasowanie), która charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i działanie promieni UV. System ogrodzeniowy DREWBET FENCE z pustaka łupanego tworzą elementy fundamentowe wykonane z pustaków szalunkowych, belki nośnej oraz bloczków o łupanej strukturze. Konstrukcja pustaków pozwala na korektę wysokości oraz szybkie łączenie elementów.

System eliminuje kosztowny i czasochłonny proces spoinowania. Pozwala na wykonanie ogrodzenia w sposób drastycznie obniżający koszty jego budowy.

Ogrodzenia z kształtek łupanych

Ogrodzenie z kształtek łupanych mocno nawiązuje do klasycznych ogrodzeń ceglanych. Składa się z kilku prostych w montażu elementów, tworzących moduły konstrukcyjne. Dzięki nowym technologiom produkcyjnym kształtki charakteryzują się dokładnością wykonania. Do ich łączenia używa się niewielkich ilości spoiwa, co znacznie obniża koszty ogrodzenia. Ogrodzenia z kształtek łupanych polecane są klasycznej oraz stylizowanej architekturze.

Ogrodzenia DREWBET PREMIUM PATTERN

DREWBET PREMIUM PATTERN jest nowym sposobem układania pustaków łupanych opartym na elementach ogrodzeniowych z serii DREWBET FENCE. To doskonałe połączenie pustaków, które tworzą niespotykany i zadziwiający efekt. DREWBET PREMIUM PATTERN to idealne rozwiązanie dla osób lubiących się wyróżniać przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego stylu.

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji. Składają się tylko z dwóch elementów głównych. Charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wykończeniem zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych. Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV.

Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu. Pustaki ryflowane posiadają charakterystyczną żebrowana strukturę. Przemysłowy charakter elementu podkreślono mocnym kolorem grafitu.

Odwiedź nasze profile

Szybki kontakt

[contact-form-7 404 "Not Found"]