O firmie

Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie ogrodzeń posesyjnych czy przemysłowych, zaopatrując Klienta w ogrodzenia kute, betonowe oraz siatkę panelową. Produkujemy również osprzęt rolniczy, a także posiadamy najnowocześniejszą malarnię proszkową w regionie.

Maszyny i urządzenia rolnicze


Naszą drugą specjalizacją jest produkcja osprzętu rolniczego oraz przemysłowego. Docieramy do klienta indywidualnego, jak i dealerów maszyn czy urządzeń rolniczych. Wszystko wykonujemy ściśle pod zamówienie Klienta z materiałów najwyższej jakości.

Zobacz

Produkuje maszyny i osprzęt rolniczy.

Oferujemy szeroką gamę wysokiej klasy produktów, które są użytkowane na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadamy bogate zaplecze projektowe oraz produkcyjne. Funkcjonowanie oraz przyszłościowy rozwój firmy opieramy na pełnej realizacji potrzeb Klienta. Posiadamy najnowocześniejszą malarnię proszkową, dzięki której nasz osprzęt jest nie tylko odpowiednio zakonserwowany i odporny na warunki atmosferyczne, ale także estetycznie wygląda. Zawsze staramy się, aby każda wyprodukowana maszyna była zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Osprzęt wykonujemy z każdym mocowaniem, nawet tym najbardziej skomplikowanym.

Odwiedź nasze profile

Szybki kontakt