Lakiernia proszkowa

Urządzenia renomowanych firm

Specjalizujemy się w usługach lakierniczych na materiałach stalowych, aluminiowych oraz odlewach i stopach pochodnych w oparciu o nowe technologie przy użyciu wysokiej jakości urządzeń lakierniczych renomowanych firm. Posiadamy piec do wygrzewania elementów metalowych o wymiarach 10000 x 1500 x 2200 mm, który wyposażony jest w termoobieg, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyeliminować przebarwienia i przypalenia.
 
Dysponujemy także stanowiskiem do mycia detali metalowych środkiem odtłuszczająco-fosforanującym. W taki sposób powierzchnia jest oczyszczona, a wytworzona warstwa fosforanów zwiększa skuteczność antykorozyjną oraz przyczepność powłoki malarskiej.

Odporność i gładka powierzchnia

Produkty malowane proszkowo są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz zużycia mechaniczne. Farby proszkowe gwarantują powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.
 
Usługi lakiernicze wykonujemy w oparciu o nowoczesne technologie z wykorzystaniem szerokiej palety kolorów RAL. Ze względu na różnorodność produktów do malowania, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.