Informacje o firmie

Firma Metal-Plast Polska to firma z dużym doświadczeniem w branży metalowej . Posiadamy nowoczesny park maszynowy jak i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą co pozwala nam na produkowanie coraz to nowszych produktów.  Istniejemy na rynku od 15 lat, i zdążyliśmy zdobyć spore zaufanie ze strony Klientów w Polsce i za granicą.

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem balustrad zewnętrznych i wewnętrznych w budynkach wielorodzinnych i jedno rodzinnych, a także obiektach użyteczności publicznej, produkujemy również bramy i ogrodzenia posesyjne w nowoczesnym systemie jak i klasyczne kute. Produkujemy też akcesoria do bram, balustrad i ogrodzeń, ze stali nierdzewnej i czarnej zaopatrując przy tym wiele firm.    Trzecim naszym kierunkiem to branża rolnicza i budowlana. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem maszyn rolniczych i budowlanych. Głównym naszym produktem jest trzypunktowy układ zawieszenia TUZ jak i również obciążniki, balasty wykorzystywane głównie w rolnictwie. W naszej ofercie znajduje się również wiele innych maszyn i urządzeń , które można obejrzeć na naszej stronie www.

Za każdym razem dokładamy wszelkich starań do naszych prac po to, by Klient był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z powierzonych nam zleceń , aby nasze prace wyróżniały się w szczególności estetyką, wyglądem i dokładnością  , dbamy o to by nasze produkty były bezpieczne i wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Odwiedź nasze profile

Szybki kontakt

[contact-form-7 404 "Not Found"]